• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper

سلام ایر Salam Air

پرواز به salam-air-logo

هواپیمایی سلام ایر، ایرلاین کشور عمان است که کمتر ازسه سال از فعالیتش می گذرد. این ایرلاین سال 2016 تاسیس شد و اولین پروازش را ژانویه 2017 انجام داد. سلام ایر در حال حاضر سه هواپیمای ایرباس A320 دارد و پروازهای ارزان قیمت را در مسیرهای کوتاه ارائه می دهد. این شرکت در هفته بیش از 100 پرواز داخلی و خارجی انجام می دهد. شهرهای دبی، جده، مدینه، مسقط و هچنین شیراز از جمله مقاصد خارجی این ایرلاین هستند.

راهنمای خرید بلیط پرواز سلام ایر

برای خرید آنلاین بلیط پرواز سلام ایر، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای سلام ایر برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای سلام ایر ، انواع بلیط ارزان سلام ایر و بلیط لحظه آخری سلام ایر نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط سلام ایر را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز سلام ایر بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز سلام ایر

سلام ایر در حال حاضر دریافت آنلاین کارت پرواز را برای مسافران فراهم نکرده است اما با توجه به گسترش پروازهای این ایرلاین و جوان بودن شرکت، احتمالا این موضوع نیز در برنامه آینده و توسعه هواپیمایی قرار دارد.

کلاس های پروازی هواپیمایی سلام ایر

  کلاس فلکسی

در این کلاس پروازی امکان حمل بار دستی مجاز تا 7 کیلوگرم، تحویل بار تا 20 کیلوگرم به کانتر پذیرش، تغییر تاریخ پرواز و یا کنسل کردن پرواز نیز وجود دارد.

  کلاس فرندلی

مسافران با انتخاب کلاس پروازی فرندلی سلام ایر، علاوه بر حمل 7 کیلوگرم بار دستی مجاز، می توانند 20 کیلوگرم بار تحویل کانتر دهند و همچنین امکان تعویض تاریخ پرواز را نیز دارند.

  کلاس لایت

این کلاس پروازی به مسافران تنها اجازه حمل 7 کیلوگرم بار دستی می دهد و از سایر خدمات نظیر حمل چمدان و یا کنسل کردن بلیط خبری نیست.

PHOTOS

پروازهای خارجی هواپیمایی سلام ایر

هواپیمایی سلام ایر در برنامه پروازی خود پروازهای منظمی را دارد که شما می توانید از طریق فلای تودی بلیط پروازهای داخلی و خارجی سلام ایر را با بهترین و پایین ترین قیمت خریداری نمایید. از میان پروازهای داخلی و خارجی سلام ایر، بلیط مسیرهایی که بیشترین تردد را دارند عبارتند از :

  بلیط هواپیما تهران دوحه سلام ایر
  بلیط هواپیما تهران دبی سلام ایر
>  بلیط هواپیما تهران مسقط سلام ایر
  بلیط هواپیما شیراز مسقط سلام ایر
  بلیط هواپیما دبی مسقط سلام ایر
  بلیط هواپیما مسقط دوحه سلام ایر
  بلیط هواپیما مسقط دبی سلام ایر
  بلیط هواپیما دبی تهران سلام ایر
  بلیط هواپیما مسقط تهران سلام ایر
  بلیط هواپیما مسقط شیراز سلام ایر

بار دستی مجاز هواپیمایی سلام ایر

مسافران پروازهای خارجی سلام ایر مجاز به حمل یک بار دستی مجاز با حداکثر ابعاد 56 در 45 در 25 سانتی متر به طور رایگان هستند.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی سلام ایر

سلام ایر به مسافران امکان می دهد تا هنگام خرید بلیط خود، بار مجاز را که یکی از گزینه های 20، 30 یا 40 کیلوگرمی است، بسته به نیاز خود، تهیه کنند. این شرکت همچنین محدودیتی در تعداد بسته‌های تحویل داده شده مسافران ندارد. اما وزن حداکثر هر بسته در پرواز با سلام ایر نباید بیشتر از 32 کیلوگرم و ابعاد حداکثر 160 سانتی متر (مجموع طول + عرض + ارتفاع) باشد. بدین ترتیب اگر گزینه بار 40 کیلوگرمی را انتخاب کردید باید بار خود را حداقل در دو بسته‌بندی تقسیم کنید.

ناوگان هوایی هواپیمایی سلام ایر

با توجه به اینکه مدت کوتاهی از شروع به کار هواپیمایی سلام ایر می گذرد، این شرکت در حال حاضر تنها از هواپیماهای ایرباس استفاده می کند.

  ایرباس A320
سایر اطلاعات درباره هواپیمایی سلام ایر

 • نام ایرلاین: سلام ایر
 • کد OV  :IATA
 • سال تاسیس: 2016
 • مقر اصلی: مسقط
 • وب سایت هواپیمایی سلام ایر : salamair.com
پرواز به salamAir-food
پرواز به salamAir-plane
پرواز به salamAir-seats