• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper

سیبریا Siberia

پرواز به logo-s-airline

اس 7 ایرلاینی روسی است که از سال 1992 شروع به کار کرده و مقر اصلی آن فرودگاه دمودوف بین‌المللی روسیه است. این ایرلاین پروازهای داخلی بسیاری در روسیه دارد و به برخی شهرهای آسیای شرقی، خاورمیانه و اروپا نیز به طور منظم پرواز دارد. ایرلاین اس 7 از سال 2016 مسیرهای پروازی از مسکو به برلین و دوسلدورف را نیز راه اندازی کرده است.

دریافت آنلاین کارت پرواز

در پروازهای اس 7 می توانید از 30 ساعت قبل از پرواز تا 50 دقیقه مانده به پرواز از پذیرش آنلاین اس 7 استفاده کنید. با چک این آنلاین این هواپیمایی شما می‌توانید شماره صندلی خود را انتخاب کنید و کارت پرواز خود را پرینت کنید یا روی گوشی موبایل خود داشته باشید.

کلاس های پروازی

  بیزنس فلکس

این کلاس پروازی بهترین کلاس اس 7 است. در کلاس پروازی بیزنس فلکس بلیط هواپیمای اس 7 بدون کسر هیچ جریمه‌ای قابل برگشت یا تغییر دادن است.

 

  بیزنس بیسیک

در کلاس بیزنس بیسیک هواپیمایی اس 7، امکان حمل بار بیزینس برای مسافران فراهم است و خریداران بلیط این کلاس پروازی باید بدانند که بلیط آن غیر قابل کنسلی است و در صورت از دست دادن پرواز، پولی به مسافر برگشت داده نمی شود.

  اکونومی فلکس

افراد در این کلاس پروازی می‌توانند علاوه بر همراه داشتن بار به میزان مجاز صندلی خود در هواپیما را نیز انتخاب کنند.

  اکونومی بیسیک

این کلاس پروازی صندلی‌های راحتی معمولی دارد و بلیط آن غیر قابل برگشت است. در صورت کنسل کردن هزینه‌ای به شما برگشت داده نمی‌شود.

PHOTOS

بار دستی مجاز

اندازه بار مجاز دستی مسافران در این پروازها نباید بیشتر از 55 در 40 در 20 سانتی متر باشد. بار مجاز دستی در پرواز های اس 7 در کلاس پروازی اکونومی بیسیک و اکونومی فلکس یک قطعه با حداکثر وزن 10 کیلوگرم است. میزان این بار در کلاس های پروازی بیزنس بیسیک و بیزنس فلکس یک قطعه با حداکثر وزن 15 کیلوگرم است.

پذیرش بار مجاز

در کلاس های پروازی مختلف ایرلاین اس 7، میزان بار مجاز برای تحویل به کانتر متفاوت است. کلاس اکونومی بیسیک فاقد بار رایگان است و در صورت لزوم بار باید به طور جداگانه خریداری شود. در کلاس پروازی اکونومی فلکس و کلاس پروازی بیزنس بیسیک یک چمدان با حداکثر وزن 23 کیلوگرم و کلاس پروازی بیزنس بیسیک یک چمدان با حداکثر وزن 32 کیلوگرم مجاز است. در کلاس پروازی بیزنس فلکس دو چمدان با حداکثر وزن 32 کیلوگرم مجاز است. اندازه چمدان‌ها در همه کلاس‌ها نباید بیشتر از 203 سانتی متر(مجموع طول و عرض و ارتفاع) باشد.

ناوگان هوایی

هواپیمایی اس 7 در ناوگان خود از هواپیماهای با سایز متوسط ایرباس، بوئینگ و امبرائر استفاده می‌کند.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  ایرباس A319
  امبرائر 170
  ایرباس A320
  ایرباس A320neo
  ایرباس A321
  بوئینگ 737


سایر اطلاعات

 • نام ایرلاین: S7
 • کد S7 :IATA
 • سال تاسیس: 1992
 • مقر اصلی: مسکو و نووسیبریک
 • وب سایت: www.s7.ru
پرواز به s-business-class
پرواز به business-class-s
پرواز به economy-flex-s