• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper

اوکراین Ukraine International

پرواز به ukraine-airlines-logo

هواپیمایی ملی اوکراین که حامل پرچم این کشور است در سال 1992 تاسیس شد و مقر اصلی آن در فرودگاه بین المللی بروسپیل در نزدیکی پایتخت اوکراین، کیف واقع شده است. اوکراین اینترنشنال در ابتدا هواپیمایی دولتی بود که در سال 2011 دولت با فروش سهام خود آن را به یک شرکت خصوصی تبدیل کرد. اولین پرواز این شرکت هواپیمایی از کیف به لندن بود و امروزه خطوط هواپیمایی اوکراین اینترنشنال پروازهای بسیاری را به اقصی نقاط دنیا دارد.

دریافت آنلاین کارت پرواز

مسافران اوکراین اینترنشنال می‌توانند کارت پرواز خود را به صورت آنلاین دریافت کنند. برای انجام این کار نام کامل خود، فرودگاه مبدا و مقصد نیاز است. همچنین مسافران می‌توانند صندلی خود را انتخاب کرده و بعذ از تکمیل، از کارت پرواز پرینت بگیرند. این سرویس از 48 ساعت قبل از پرواز تا یک ساعت مانده به آن برای اکثر شهرهای جهان در دسترس است.

کلاس های پروازی

  بیزنس کلاس

در کلاس بیزینس، نسبت به دو کلاس پرمیوم اکونومی و اکونومی امکان حمل بار بیشتری وجود دارد، منوی غذاها و نوشیدنی‌ها متنوع تر و کیفیت سرویس پذیرایی بهتر است. صندلی‌های راحتی که می توان از محیط خصوصی و مناسب کار در جایگاه خود استفاده کرد.

  پریمیوم اکونومی کلاس

در این کلاس پروازی نسبت به کلاس پروازی اکونومی، صندلی‌های بسیار راحت‌تری نسبت به آن دارد.

  اکونومی کلاس

در کلاس پروازی اکونومی مسافران با توجه به میزان زمان مبدا تا مقصد، نوشیدنی، خوراکی و یا وعده غذایی کامل به صورت رایگان دریافت می‌کنند و می توانند از صندلی‌های ساده اما استاندارد استفاده کرده و سفری آرام داشت.

PHOTOS

بار دستی مجاز

در پروازهای اوکراین اینترنشنال بار دستی مجاز با توجه به مسیر و کلاس پرواز تغییر می‌کند. در پروازهای کوتاه و یا متوسط در کلاس اکونومی مسافرین می‌توانند یک بار مجاز دستی حداکثر به وزن 7 کیلوگرم و در کلاس پروازی بیزنس مسافران می‌توانند یک عدد بار با حداکثر وزن 12 کیلوگرم به همراه داشته باشند. در پروازهای طولانی کلاس اکونومی و پریمیوم اکونومی هر مسافر می‌تواند بار دستی حداکثر به وزن 7 کیلوگرم به همراه داشته باشد. مسافران کلاس بیزنس می‌توانند یک عدد بار دستی حداکثر به وزن 1 کیلوگرم به همراه داشته باشند. در همه پروازها و کلاس‌های پروازی حداکثر سایز برای بار دستی 20*40*55 سانتی‌متر می‌باشد. مسافرانی که کودک زیر دو سال دارند می‌توانند یک کیف اضافه با اقلام مورد مصرف کودک حداکثر به وزن 5 کیلوگرم به همراه داشته باشند. علاوه بر این مسافران می‌توانند یک بار دستی کوچک نظیر کیف دستی، چتر و یا لپ تاپ به همراه داشته باشند.

پذیرش بار مجاز

مقدار پذیرش بار مجاز در هواپیمایی اوکراین اینترنشنال می‌تواند در مسیرهای مختلف بسیار متفات باشد. در بیشتر مسیرها از جمله بین کیف و نیویورک مسافران کلاس اکونومی می‌توانند یک بار مجاز به وزن 23 کیلوگرم به همراه داشته باشند. مسافران اکونومی در سایر پروازها به ایالات متحده (بجز پروازهای نیویورک) و پکن می‌توانند 2 بار هرکدام حداکثر 23 کیلو به همراه داشته باشند.
مسافرین در همه پروازهای کلاس پریمیوم اکونومی می‌توانند 2 عدد حداکثر به وزن 32 کیلوگرم داشته باشند.
برای همه مسافرین در همه پروازها حداکثر سایز بار مجاز 158 سانتی‌متر برای مجموع طول، عرض، ارتفاع می‌باشد. برای مسافرانی که کودکان زیر 2 سال دارند یک بار نظیر صندلی اتومبیل کودک و یا کالسکه حداکثر به وزن 10 کیلوگرم مجاز است.

ناوگان هوایی

اوکراین اینترنشنال با 43 فروند هواپیما در ناوگان خود جزو مدرن‌ترین ناوگان‌های هوایی جهان است که می‌تواند در حمل و نقل هوایی در بازارهای بین المللی رقابت کند.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  بوئینگ 777-200ER
  بوئینگ 767
  بوئینگ 737
  امبرائر 190

سایر اطلاعات

 • نام ایرلاین: اوکراین اینترنشنال ایرلاینز
 • کد PS :IATA
 • سال تاسیس: 1992
 • مقر اصلی: کیف، اوکراین
 • وب سایت: www.flyuia.com
پرواز به business-class-ukraine-airlines
پرواز به ukraine-airlines-business-class
پرواز به ukraine-airlines-premium-economy