• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper

آسترین Austrian Airlines

پرواز به Austrian-logo

ایرلاین اتریشی، هواپیمایی پرچمدار کشور اتریش است که تاریخچه‌ای نزدیک به یک قرن دارد. این ایرلاین در حال حاضر زیرمجموعه لوفت‌هانزا شده است اما کماکان پروازهایش را با برند شناخته شده خود انجام می‌دهد. پایگاه این هواپیمایی، فرودگان بین المللی وین اتریش است و پروازهای داخلی به ۶ شهر مهم این کشور و پروازهای بین المللی به بیش از ۱۲۰ مقصد در جهان در برنامه پروازی خود دارد. هواپیماهای قدرتمند بوئینگ و ایرباس و همچنین جت‌های کوچک مسافربری امبرائر و بمباردیر ناوگان این هواپیمایی را تشکیل می‌دهند که برای پرواز به مسیرهای دور و نزدیک از آنها استفاده می‌شود.

دریافت آنلاین کارت پرواز

در بسیاری از مقاصد پروازی امکان دریافت آنلاین کارت پرواز در پروازهای آسترین ایرلاین وجود دارد و معمولا 47 ساعت قبل از زمان پرواز باز می‌شود. مسافران از طریق اپلیکیشن myAustrian نیز می توانند چک این کنند و اطلاعات پرواز خود را دریافت کنند. دستگاه های خودکار در فرودگاه نیز روش دیگری برای دریافت کارت پرواز و هدر ندادن وقت در پرواز به ایرلاین اتریشی است.

کلاس های پروازی

  بیزنس کلاس

صندلی های بیزنس کلاس در پروازهای ایرلاین اتریشی قابلیت باز شدن کامل و مسطح شدن دارند و به تخت دو متری تبدیل می‌شوند. سیستم تهویه در صندلی برای راحتی بیشتر و امکانات صوتی و تصویری در مانیتورهای لمسی 15 اینچی از دیگر ویژگی‌های این کلاس پروازی در ایرلاین آسترین است. غذاهای خوشمزه در پذیرایی بیزنس این ایرلاین یکی از لذت‌بخش ترین تجربه‌های سفر با بیزنس کلاس هواپیمایی اتریشی است.

  پریمیوم اکونومی کلاس

صندلی‌های این کلاس پروازی نسبت به کلاس اکونومی، راحتی بیشتری برای مسافران فراهم می‌کند و با ارگونومی بدن سازگارتر است. این صندلی‌ها فضای بیشتری در اختیار مسافران قرار می‌دهند و به همین خاطر استراحت در پروازهای طولانی روی آنها راحت‌تر است. پورت یو اس بی و پریز برای شارژ نیز در این کلاس پروازی ایرلاین اتریشی فراهم است.

  اکونومی کلاس

صندلی های راحتی معمولی که در مسیرهای بین المللی نمایشگر هم روی آنها تعبیه شده از ویژگی های این کلاس پروازی در ایرلاین آسترین است.

PHOTOS

بار دستی مجاز

بار دستی مجاز ایرلاین آسترین برای کلاس اکونومی یک قطعه 8 کیلوگرمی و برای کلاس بیزنس دو قطعه بار 8 کیلوگرمی است. باید دقت کنید ابعاد بار دستی شما از 55 در 40 در 23 سانتی متر و وزن آن از 8 کیلوگرم بیشتر نشود.

پذیرش بار مجاز

بار مجاز این ایرلاین در مسیرهای اروپایی و بین المللی باهم فرق می کند. حداکثر اندازه چمدان نباید بیشتر از 158 (مجموع طول + عرض + ارتفاع) سامتی‌متر باشد. در پروازهای اروپایی، کلاس اکونومی بار رایگان ندارد اما کلاس پریمیوم اکونومی مجاز به حمل یک چمدان 23 کیلوگرمی و کلاس بیزنس 2 چمدان 23 کیلوگرمی است. کودکان بزرگتر از دو سال نیز در کلاس پریمیوم اکونومی و بیزنس مجاز به استفاده از یک چمدان 23 کیلوگرمی هستند.
در پروازهای بین‌المللی کلاس اکونومی مجاز به استفاده از یک چمدان 23 کیلوگرمی و کلاس بیزنس مجاز به حمل دو چمدان 23 کیلوگرمی است. برای کودکان بالای دو سال در هر کلاس پروازی تنها یک چمدان 23 کیلوگرمی مجاز است.

ناوگان هوایی

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  ایرباس A310
  ایرباس A319
  ایرباس A320
  ایرباس A321
  ایرباس A330
  ایرباس A340
  بوئینگ 737
  بوئینگ 767
  بوئینگ 777
  امبرائر 170
  امبرائر 190
  فوکر 100
  Dash 8
  Canadair Regional Jet

سایر اطلاعات

 • نام ایرلاین: استرین ایرلاینز
 • کد OS :IATA
 • سال تاسیس: 1957
 • مقر اصلی: وین، اتریش
 • وب سایت: www.austrian.com
پرواز به business-class-Austrian
پرواز به Austrian-business-class
پرواز به Austrian-premium-economy